Turbo Araba Yarışları

Turbo Araba yarışları Hakkında En Son Güncel HaberlerAraba yarışları Denilince ilk önce aklımıza gelen Hızlı gitmeleri için eklenen modifikasyonlar olmuştur. Siz Kendinizi bu zamana kadar her zaman modifiye edilmiş bir arabanın içinde hava atarken hayal kurmuş olabilirsiniz bunun sebebi bir çok insanın bize gözümüze gözümüze bu modifiyeleri göstermesi olmuştur. Biz biliyoruzki bu modifiyelerin arasında en iyi özellik turbodur tabiiki hem vites değiştirirken çıkarttığı o müthiş ses yokmu tamamen beni benden alıyor diyebilirim, işte o zaman bütün araba yarışı tutkunu olan insanlar, nefes kesen bu maceranın içinde hisseder kendisini birçok araba yarışı tutkunu olarak adayan arkadaşlara sesleniyorum eğer arabanız da turbo özellikleri yoksa arabanızın olması bir mana taşımıyor demektir. O yüzden kendinizi daha fazla kasmayın asıl araba yarışı sevdalılarına yol verinki en azından kuru kalabalık yapıp milleti oyalamayın, benim canımı sıkmayın. Bir seferinde otoban faresi diye adlandırdığımız bu peugeout 106 marka arabanın bir tanesinde bile bu özelliğin olduğunu gördüm çok fazla modifikasyonla uğraşmamış,görsele değil de uygulamaya geçmiş bir arkadaşımız olduğunu kanıtlamıştı.Yolda gördüğüm bir sürü hızlı aracıda sollayıp geride bırakmıştı. Yani anlayacağınız arkadaşlar önemli olan ne kadar konuştuğunuz diil, ne kadar iyi uyguladığınızdır. Ben şahsen turbo özellikleri yüklenmiş o otoban faresine hayran kalmıştım. Velhasılkelam, Turbo araç yüklü arabaların çoğu ne kadar düşük beygirli olursa olsun sanki birden bire çift çekirdekli bilgisayar gibi hızını olduğu yerde 2 ye katlayabilir. Sizin de dikkat etmeniz gereken hususlardan bence ufak bir araca böyle ani değişiklikler yapılması gayet hoş olacaktır.

Turbo Araba yarış oyunları..

Araba yarışı oyunlarının en çok sevdiğim özellikleri para kazanadıkça aracınızın turbo özelliklerini zaman geçtikçe ve bölüm geçtikçe turbo özelliğini arttırabileceğiniz olayı beni her zamana tahrik etmiştir ve ilgimi çekmiştir.

Turbo araba yarışı oyunları genelde bütün oyunlarda mevcut ama birde bunun üstüne bu özellikleri sizin arttırıyor olmanız, oyunların gün geçtikçe daha da zevkli hale gelmesini sağlamakta mesela ben underground 2 oynarken elimde mazda marka bir araba vardı bunu ilk başlarda kullandığım zaman çok yavaş ilerlemesiden oyunu bırakmaya bile yeltendim fakat aracıma turbo özelliği taktığımda hızının bir anda 2 katına çıkarışı beni daha fazla rekabet edicek hale getirdi. İşte o günden sonra araba yarışı tutkunu olmam başlamış bulunmakta underground 2 den bahsediyorum arkadaşlar, daha oyun yeniydi ve ben ilk olarak elime  mazda marka kıytırık bir araba almıştım ama inat ettim ve zaman geçtikçe modifikasyonunu arttırarak elimde sanki canavar olmuş bir araba vardı. Araba yarışı oyunları tutkunu olmam işte ilk başta böyle başladı, sonrasında peşinden gelen NFS serileri ilgimi hiçmi hiç çekmiyordu bile neredeyse yıllarca online serisini bile oynadığım underground 2 serisi benim için modifiyenin başlangıcı olmuştur. Tabii hemen arkasından gelen ilk arabama yapmam gereken ilk şeyin turbo takmak olduğu gerçeği vardı. ve biliyomusunuz onuda yaptım. Peki şimdi size bir şey sormak istiyorum bu anlattığım 2 hikayenin arasında bir bağlantı bulabilecekmisiniz. İsterseniz hikayemi baştan okuyun ve neyden bahsettiğimi iyi anlamaya çalışın. Eğer bu makale hakkında düşüncelerinizi paylaşmak isterseniz yorumlarınızda bana şahsen sorular sorabilirsiniz, sizleri yanıtsız bırakmayacağıma emin olabilirsiniz...

Bir önceki yazımızda sizlere araba yarışı oyun hilelerinden bahsetmiştik.

Başka bir yazıda görüşmek üzere