Araba Yarışı Hilesi

En güzel Araba Yarışı oyun hileleri burada

Merhaba araba yarışı oyunu severler. hepimizin hayatının bir parçası olan araba yarışı oyunları, bir çoğu insanın demeyelim de aralarından bazılarının acemiliğinden ötürü gittikleri yöntem bizimkinden farklı olsa da, içlerinde verdikleri bu mücadeleyi gönülden kutlamamız gerek. Atıyorum araba yarışı oyunu üzerinde gerçekten beceriksiz ise ve istediği araca istediği gibi ulaşamıyorsa elbet onun için bir yöntem vardır. Tabii hepimiz internet kullanıcısı olduğumuz için, internet’in bizim için verdiği faydaları kötüye kullanmak elde olmuyor. Misal araba yarışı severimiz günlerini günlerine kattığı araba yarışı oyununda, skyline marka bir araca ulaşabilmesi için emin olun google taramasında onun için ayırtılmış bir şifre kodu kesinlikle vardır. Bunu oyunun başlarında bilse de hemen ulaşmak istemeyen kullanıcı, o kodları cebinde bir köşesinde bulunduğunu her zaman bilir ve yoluna bir türlü geçemediği bölümleri geçmek için o hileyi kullanarak en pahalı arabaları açıp devam eder ki, buda oyun zevkimizin resmen içine etmemize neden olur. Bu konuya değinmişken hazır sizlere hayatımıza girmiş olan belli başlı araba yarışı oyunları için hazırlanmış oyun hilelerinden bir kaçından bahsedelim… Oyun Hilelerinin Bir Kaçı

Need For Speed Araba Yarışı

Bu oyun içersin de o kadar çok zamanımız geçmiştir ki. Ben neredeyse yıllarca oynadığım ve bir kere bile içine herhangi bir kod numarası kullanmadan, hile bulaştırmadan bitirmişindir. Ama bir türlü anlayamadığım neden acaba bir çoğu böyle bir zahmete girip de hile kullanarak araba yarışı oyunlarına leke bulaştırmıştır. Benim şahsi görüşüm her zaman emek verilen bir oyun sizin zevkinizin ve eğlencenizin tadını damağınızda bırakacağı görüşüdür. Ola ki bir hile kullanıp bütün elde etmek istediğiniz araçlara bir anda sahip olursanız, bir anda parlayan alevin sönmesi gibi, içinizde ki o oyun oynamak isteyen tutkuda aynı o alev gibi sönecektir. regmebaby : Bu hile size oyunun başında 1000 dolar gibi çok az olan saçma bir paranın yanında,  Quick race moduna girdiğiniz de elinizin altında RX-8 ve Skyline sahiibi oluyorsunuz. Benim şahsi görüşüm kendi ellerimde yaptığım Mazda MX-5, hepsine bin basardı.

Grand Theft Auto

Bu oyun başlı başına bizim için ilk açık dünya oyunumuz olduğu için, kalbimizde yeri büyüktür ki. Şifreleri ve hileleri zaten firma kendisi veriyor. Bunun nedeni ise karşılaştığımız zorluklar bir hayli zor ve karakterimizin ilerleyebilmesi için ve oyunun içinde çok daha fazla kalabilmemiz için rocstar games in izlemiş olduğu çakallık da denilebilir tabii ki de oyunun tamamen araba yarışı ile alakalı olmamasına karşın içinde bulunan arabaların efektleri ve görselleri bir hayli güzel olmasından, içinde bulunan yarış görevleri bizi tamamen GTA sever yapmış durumda evet bu oyun hakkında hiç bir şikayetim yok ve evet araba yarışı tutkunu olduğum kadar GTA tutkunuyumdur da ama bu oyunda hile kullanmadım dersem gerçekten yalan olur özellikle, yıllarca San Andreas sokaklarında oynadığımız online zamanlarımızı unutamıyorum bile. (online modunda hile programları kullanılıyordu) Bunun içinde bilgisayarınıza her an virüs girme olasılığı da yükselti elbet. Benim sizlere tavsiyem siz ne yaparsanız yapın, yine de hakkı nasıl veriliyorsa öyle yapın demekten başka hiç bir şey olmayacaktır. Oyunda en sevdiğim hile modu. JUMPJET : Hydra verir. Bu özelliği açıp saatlerce gökyüzünde turladığımı hatta bunun üzerine kendimi ustalaştırdığımı bile söyleyebilirim. Online modunda bile saatlerce bir Hydra arayıp, eğer yoksa gökyüzünde bulmaya çalışıp bazukayla indirmeye çalıştığımda çok olmuştur. Patlattığım Hydra nın yerini ezbere biliyorsam elbet hemen bir tane orada doğacak ve yenı hydranın sahini ben olucaktım (Online modunda Bazuka bulmak için çok yol gitmek gerekirdi). Böyle kişilikli bir oyunun bu kadarda kişilikli ve zorlu bir online kovalamaca oyunu vardı işte. Hayatımda oynadığım en güzel araba yarışı Oyunlarından bir tanesi GTA idi diyebilirim….

NASCAR 14

Araba yarışları tarihinin bence en heyecanlı ve en ses getiren yarışlarından bir tanesi kesinlikle narcar  yarışlarıdır. Elemanın bir tanesi bırakmış işi gücü, nascar parası üretmeye başlamış. Xbox’dan aldığı kod numaralarını birleştirip kendine saatlerce türlü türlü kod yapan bir elemandan bahsediyoruz burada, bence bunun işi gücü farklı emellere sahip. El altından Çakma Converse satmak gibi Satın alamadığınız araçları alabilmek için size tam tamına 1 milyon kredi verebilecek kodlardan bahsediyoruz burada. Hem parçalarınız pahalı olduğundan hem arabalarınız pahalı olduğundan bir araca yüklenmeniz zor olduğundan arkadaş yarışları bırakmış ve GIVEMEWONGA diye kod oluşturarak kendine her seferinde 1.milyon kredi oluşturarak, oyunun tamamen içine etmiş bulunmakta. Benim arkadaşlarım bu oyunu oynarken görsellerin ne kadar güzel ne kadar eğlenceli olduğundan bahsederken, onların bu şifreyi şimdiye kadar girmemelerinin elbette bir sebebi vardır. Ben şahsi olarak ne ekersen onu biçersin görüşüne sahip olduğum için yine tekrar tekrar söylüyorum. Çabuk parlayan alevin ateşi kısa sürer.

LİVE FOR SPEED

Araba Yarışı oyunlarının en sükse yapmış ve en çok görsele kasılmış özellikleri taşıyan oyunlarından bir tanesi, Live For Speed’dir arkadaşlar. Oyunu tamamen Smülatör, oyunu olarak tasarlanmış ve çok fazla raabet gördüğünden kendini geliştirmeye açık hale getirmiştir. Oyunda istediğiniz kadar ücretsiz ve free şekilde takıla bilirsiniz ama bunun size getirisi sadece 3 adet araba işe ve 2 adet pistle sınırlandırılacaktır. Ben çok zaman live for speed oynadım ve beğendiğim bir oyundur cidden. Hiç bir zaman hile aramadım ve kurcalamadım hatta bir gün lisans yarışları düzenlendiğinde katıldığım bile olmuştur. Lisans yarışlarında puan sıralamasında 3. gelerek 1 yıllık orjınal lisans elde ettim ve istediğim pistte istediğim araçları kullanarak.( Tabii lisansıma göre serverlarda yarışabiliyordum.) Gayette heyecanlı oluyordu. 3D araba yarışı oyunları Size bütün makalelerimde yazdığım gibi araba yarışı oyunlarında kendi çabalarınızla bir yerlere gelmiyorsanız, o oyunu oynamanızın bir anlamı olmayacaktır. Bir arkadaşım özellikle bütün arabaları açmak ve bütün pistleri kullanabilmek için Hamachi programını indirmiş ve benim de merakımı iyice çekmişti. Bir gün bende kurdum ve nasıl pistler var nasıl arabalar var diye merakımı giderdim. Gayette hoş pistlerin ve Hızlı arabaların olduğu Yamada çok fazla durmadım tabii. Sebebi ise bir çok oyuncu ile yarışa katılabileceğim serverlar varken, ben sadece 3 kişinin olduğu hamachi serverinde, Ben burda ne arıyorum diye kendi kendime sorarak bi öyle bi böyle dolanıp duruyordum. Sonunda olan oldu ve yamayı sildim. Hepsi bu kadar arkadaşlar. Live For Speed Serverlarında geçirdiğim 2 senemi daha eğlenceliydi, yoksa rekabetin 0 olduğu, ıssız hamachi serverlarımı daha eğlenceliydi diye sormayın kendinize her zaman kendinize farklı rakipler bulabileceğiniz, arabanız yavaşta olsa, kötü de görünse, yarış yarıştır. Ben Live For Speed’in hakkını vererek oynadığımı düşünüyorum ve o lisans ı hak ettiğimi düşünüyorum. Çok eğlenceli bir oyun ve hepinizin biraz olsa içine girip kendinizi o pistlere bırakmanızı tavsiye ederim. Not : Yabancı Rakiplerin yanında, türk vatandaşlarımızda oluyor ve güzel arkadaşlıklar birlikler kuruyorsunuz kendinize. Tavsiyem bir göz atmanız... Biz önceki yazımızda sizlere en güzel araba yarışı filmlerinden bahsetmiştik bir Sonraki yazıda görüşmek üzere...